חומרי הגנה למשטח בטון מוחלק

חברת שושוני את וינשטיין יבואנית ומשווקת בלעדית של LIQUI-HARD
"LIQUI-HARD" טיפול חד פעמי לרצפות תעשייתיות וחניונים. תרכובת כימית נוזלית להקשחת בטון. נוזל חסר צבע מוכן לשימוש המורכב מחומרי גלם הפעילים כימית להקשחת בטון ומניעת יציאת אבק. בשימוש נכון מציע שיפור ניכר ברמת ההתנגדות הכימית והשחיקה בהשוואה לבטון שלא עבר טיפול. ע"י תהליך תגובה כימי חודר החומר בהדרגתיות דרך הבטון וממצק אותו כימית למסת בטון הומוגנית.
מומלץ לשימוש במקומות בהם נדרש שיפור העמידות הכימית, מניעת יציאת אבק ושיפור העמידות בפני חלחול נוזלים. הנוזל פועל בצורה האופטימאלית ואידיאלי לשימוש ב - רצפות במפעלים תעשייתיים ובמחסנים, חניונים, מוסכים, תחנות דלק, מפעלי שפכים, מתקני עיבוד כימיקלים, בתי זיקוק ,רצפות במוסדות הומי אדם כמרכזים עירוניים, אצטדיונים ואולמות ספורט, בתי חולים, שדות תעופה ,מוזיאונים ומפעלי מזון תעשייתיים. ניתן לשימוש במשולב עם חומרים עמידים בשחיקה כדוגמת קורודור, פלינטרון ופלינטופ בכל הגוונים.
מתאים לשימוש חיצוני ופנימי.
צריכה : 4-5 מר לליטר. תלוי באיכות הרצפה ומזג האויר.
אריזה: פח 19 ליטר.
קרא עוד >>
דקרה-סיל – סילר לאיטום ושיפור מראה הבטון DECRA-SEAL™ תרכובת הקשיה ואטימה אקרילית לא מצהיבה עבור בטון דקורטיבי. DECRA-SEAL מוצר זה מתוכנן במיוחד עבור שוק הבטון הדקורטיבי הביתי
DECRA-SEAL היא תרכובת נוזלית להקשיה ואטימה שאינה מצהיבה, מבוססת על חומרים אקריליים, עם רמת מוצקות גבוהה, לבטון דקורטיבי. המוצר שקוף וקל לשימוש. המוצר מספק גם עמידות משופרת בפני מים, אלקלינים, חומצות עדינות ומוצרי נפט. המוצר תוכנן עבור אטימה והגנה לבטון צבעוני דקורטיבי, על ידי יצירת מעטפת שקופה קשה אך גמישה. מספק קרום שקוף לחלוטין, אשר אינו מצהיב, עבור בטון חדש או קיים, אוטם את כל משטחי הבטון, מקל על הניקיון ויוצר מראה מבריק, עמידות משופרת בפני גשם, שמש, טמפרטורות קפיאה, רוב החומצות והכימיקלים התעשייתיים, שמן, גריז, מלחי הפשרה, חומרי ניקיון (מלבד ממסים ארומאטיים), חומרים חומצתיים, פיח ואבק באוויר, ומזהמים אחרים אוטם ומשפר את המראה של משטחי בטון רבים לאורך שנים. ניתן לכסות מחדש לאחר ניקיון שטח ייסודי, על מנת לשחזר את היופי המקורי. יישום פשוט: מרסס, נחיר רסס 9505-E רולר בעל שיער קצר. יבש למגע תוך 30 – 60 דקות
צריכה: כמות ק"ג/מ"ר 8.00 - 15.00 מ"ר לליטר יכולת הצריכה עשויה להשתנות לאור
מצב הבטון ונקבוביוּת.
קרא עוד >>
חומר איטום והקשיה מאקריליק לא מצהיב. חומר נוזלי, צלול, שקוף, מוכן לשימוש. חומר איטום והקשיה מאקריליק המבוסס על נוסחה של פולימרים מיוחדים של אקריליק וחומרים מסיסים. מהיר התאדות, אוטם ומקשיח ביעילות בטון שנוצק לא מזמן. CS-309-30 עומד בהגבלת התכולה המקסימלית של תיקון ואיטום בטון, כפי שנדרש על ידי חוק הציפוי הארכיטקטוני של מחלקת הגנת הסביבה של ארה"ב.
לאחר יישום נכון, CS-309-30 מספק אטימה בלתי חדירה לדחייה עילאית של רטיבות. הדבר יוצר בטון חזק, צפוף, בעל מאמץ לחץ רב. למשטחי בטון מסחריים ותעשייתיים, מדרכות, חצרות מרוצפות, מגרשי חנייה רב מפלסיים, מספק גימור חסין ומאריך ימים ובעל יכולת עמידות משופרת בפני כימיקלים, שמן, גריז, מלחים מרחיקי קרח ושחיקה, מספק גימור אטרקטיבי בעל ברק עדין, שמדגיש את המראה הטבעי של הבטון
צריכה: כמות ק"ג/מ"ר 8.00 - 15.00 מ"ר לליטר יכולת הצריכה עשויה להשתנות לאור מצב הבטון ונקבוביוּת.
אריזה: פח 19 ליטר
קרא עוד >>
SURE-STEP מספק עמידות משופרת בפני כימיקלים ושחיקה, והוא נוח יותר לרגלים יחפות מאשר חול או תוספי אגרגט. SURE-STEP הנו תוסף נגד החלקה העשוי מחומר פולימרי טחון דק המיוצר עבור סילרים לבטון. ניתן להוסיף תוסף זה לרוב חומרי האטימה שיוצרים שכבה על בסיס מים או על בסיס ממסים כולל הסדרות CS-309™, ו-DECRA-SEAL™ מתוצרת W. R. Meadows.
SURE-STEP מספק עמידות משופרת בפני כימיקלים ושחיקה, נוח להליכה ברגלים יחפות מאשר חול או אגרגטים. מתאים לשימוש באזורים בהם יש צורך במשטח נגד החלקה, כמו שבילים, חניות, חצרות מרוצפות ומשטחים אחרים, משפר את העמידות בפני כימיקלים ושחיקה, מאפשר ניקוי קל של המשטח, יצירת תחושה חלקה יותר מתחת לרגליים.
צריכה: שקית של 0.45 ק"ג לפח של 19 ליטר
אריזה: שקית - 0.45 ק"ג
קרא עוד >>
בלאטריקס – BELLATRIX
משפר בטון יוקרתי. מעניק לפני הבטון מראה מבריק, אחיד וחלק. בלאטריקס הוא חומר היברידי על בסיס מים, המורכב מפולימרים ייחודיים, שתוכננו במיוחד על מנת לספק את הפעולה הכפולה של חדירה והגנה מקומית, לבטון שכבר נדחס. כשמשתמשים בחומר על גבי רצפות בטון קשיח, כגון ליקווי-הארד (LIQUI-HARD®) או מערכת בטון מלוטש אינדורושיין (INDUROSHINE™) של חברת W.R MEADOWS, בלאטריקס מפיק שכבת מגן שקופה ומבריקה שמגנה באופן אופטימאלי על הבטון.


קרא עוד >>
עבור לתוכן העמוד