מערכות אימפרגנציה

LIQUI-HARD– טיפול חד פעמי לרצפות תעשייתיות וחניונים
תרכובת כימית נוזלית להקשחת בטון. נוזל חסר צבע מוכן לשימוש המורכב מחומרי גלם הפעילים כימית להקשחת בטון ומניעת יציאת אבק. בשימוש נכון מציע שיפור ניכר ברמת ההתנגדות הכימית והשחיקה בהשוואה לבטון שלא עבר טיפול. ע"י תהליך תגובה כימי חודר החומר בהדרגתיות דרך הבטון וממצק אותו כימית למסת בטון הומוגנית.
מומלץ לשימוש במקומות בהם נדרש שיפור העמידות הכימית, מניעת יציאת אבק ושיפור העמידות בפני חלחול נוזלים.
הנוזל פועל בצורה האופטימאלית ואידיאלי לשימוש ברצפות במפעלים תעשייתיים ובמחסנים, חניונים, מוסכים, תחנות דלק, מפעלי שפכים, מתקני עיבוד כימיקלים, בתי זיקוק, רצפות במוסדות הומי אדם כמרכזים עירוניים, אצטדיונים ואולמות ספורט, בתי חולים, שדות תעופה, מוזיאונים ומפעלי מזון תעשייתיים. ניתן לשימוש במשולב עם חומרים עמידים בשחיקה כדוגמת קורודור, פלינטרון ופלינטופ בכל הגוונים.
מתאים לשימוש חיצוני ופנימי,
צריכה: 5-4 מ"ר לליטר. תלוי באיכות הרצפה ומזג האוויר.
אריזה: פח 19 ליטר.
קרא עוד >>
ליקוי הארד אולטרה - LIQUI-HARD® ULTRA
תרכובת מולקולרית להקשחת משטחי בטון, לשיפור עמידות כימית ומניעת יציאת אבק .
שיפור עמידות כימית ומניעת יציאת אבק.
נוזל חסר צבע מוכן לשימוש, מקשה את משטח הבטון ומונע יציאת אבק ברמה המולקולארית. במהלך יישום LIQUI-HARD® ULTRA ועם חדירתו לתוך משטח הבטון, מתרחשת תגובה כימית שמפיקה תוצר לוואי אשר ממלא את הנקבוביות בבטון מולקולה אחר מולקולה. החומר מקשה את הבטון ובכך מבטל את היווצרות האבק ואת הצילוק. שימוש נכון בחומר ישפר משמעותית את עמידות המשטח בהשוואה לבטון לא מטופל. המשטח המוגמר עמיד בפני יציאת אבק, משפר את הבטון בעמידות כימית, מקטין משמעותית את רמת ספיגת שומנים וכתמים, מבטל סימני צמיגים לקבלת מראה נקי ומטופל.
קרא עוד >>
בלאטריקס-BELLATRIX– משפר בטון יוקרתי
חומר ייחודי על בסיס מים המשולב עם פולימר היברידי שתוכנן במיוחד ומעוגן בפטנט טכנולוגיית ההגנה הכפולה. הפטנט, מעניק את ההגנה האולטימטיבית בשילוב של חדירה ויצירת שכבת הגנה לבטון המעניקה שכבת הגנה שקופה ומבריקה.
BELLATRIX תוכנן במיוחד לשימוש על בטון שכבר טופל עם מערכות ההקשחה של
חברת W.R.MEDOWS.
יישום החומר על גבי בטון מוחלק שטופל עם ליקווי-הארד או ליקווי-הארד אולטרה או בטון מלוטש יעניק שכבת הגנה נוספת יציבה, עמידה לאורך זמן ובעלת ברק רב שמונעת הכתמה ומעניקה למשטח הבטון עמידות מוגברת נגד שחיקה.
BELLATRIX תוכנן במיוד ומומלץ לשימוש במפעלי תעשיה, חניונים, מטבחים, מסעדות, חנויות מזון, קניונים מסחריים, מוסכים, מחסנים ומרכזי הפצה בתים פרטיים רצפות בטון מלוטשות דקורטיביות ועוד.קרא עוד >>
עבור לתוכן העמוד