סילרים

דקרה סיל - ™CS 309 - סילר לאיטום ושיפור מראה הבטון
חומר איטום והקשיה מאקריליק לא מצהיב.
חומר נוזלי, צלול, שקוף, ףמוכן לשימוש, המבוסס על נוסחה של פולימרים מיוחדים של אקריליק וחומרים מסיסים. מהיר התאדות, אוטם ומקשיח ביעילות בטון שנוצק לא מזמן. CS 309-30 עומד בהגבלת התכולה המקסימלית של תיקון ואיטום בטון, כפי שנדרש על ידי חוק הציפוי הארכיטקטוני של מחלקת הגנת הסביבה של ארה"ב.
לאחר יישום נכון, CS 309-30 מספק אטימה בלתי חדירה לדחיית עילאית של רטיבות. הדבר יוצר בטון חזק, צפוף, בעל ףמאמץ לחץ רב. למשטחי בטון ףמסחריים ותעשייתיים, מדרכות, חצרות מרוצפות, מגרשי חנייה רב מפלסיים, מספק גימור חסין ומאריך ימים ובעל יכולת עמידות משופרת בפני כימיקלים, שמן, גריז, מלחים מרחיקי קרח ושחיקה, מספק גימור אטרקטיבי בעל ברק עדין, שמדגיש את המראה הטבעי של הבטון.
צריכה: כמות ק"ג/מ"ר 15.00-8.00 מ"ר לליטר יכולת הצריכה עשויה להשתנות לאור מצב הבטון ונקבוביותו.
אריזה: פח 19 ליטר.
קרא עוד >>
תרכובת הקשיה ואטימה אקרילית לא מצהיבה עבור בטון דקורטיביים
מוצר זה מתוכנן במיוחד עבור שוק הבטון הדקורטיבי הביתי.
DECRA-SEAL היא תרכובת נוזלית להקשיה ואטימה שאינה מצהיבה מבוססת על חומרים אקריליים, עם רמת מוצקות גבוהה, לבטון דקורטיביים המוצר שקוף וקל לשימוש מספק גם עמידות משופרת בפני מים, אלקלינים, חומצות עדינות ומוצרי נפט. המוצר תוכנן עבור אטימה והגנה לבטון צבעוני דקורטיבי, על ידי יצירת מעטפת שקופה קשה אך גמישה. מספק קרום שקוף לחלוטין, אשר אינו מצהיב, עבור בטון חדש או קיים. אוטם את כל משטחי הבטון, מקל על הניקיון ויוצר מראה מבריק, עמידות משופרת בפני גשם, שמש, טמפרטורות קפיאה, רוב החומצות והכימיקלים התעשייתיים, שמן, גריז, מלחי הפשרה, חומרי ניקיון (מלבד ממיסים ארומאטיים), חומרים חומצתיים, פיח ואבק באוויר ומזהמים אחרים. אוטם ומשפר את המראה של משטחי בטון רבים לאורך שנים. ניתן לכסות מחדש לאחר ניקיון שטח יסודי, על מנת לשחזר את היופי המקורי.
יישום פשוט: מרסס, נחיר רסס E-9505 רולר בעל שיער קצר.
יבש למגע תוך 60-30 דקות.
צריכה: כמות ק"ג/מ"ר 15.00-8.00 מ"ר לליטר יכולת הצריכה עשויה להשתנות לאור מצב הבטון ונקבוביותו.
אריזה: פח 19 ליטר.
קרא עוד >>
סילר איטום לבטון דקורטיבי בלתי מצהיב על בסיס מים.
חומר אטימה נוזלי אקרילי בלתי מצהיב, בעל תכולת מוצקים גבוהה ומבוסס על פולימרים עבור בטון דקורטיבית מוצר זה הוא שקוף וקל ליישום. מציע שיפור גדול מבחינת ההתנגדות הכימית בהשוואה לתרכובות הייבוש והאיטום הרגילות.
דקרה סיל תוכנן במיוחד עבור שוק הבטון הדקורטיבי כדי לאטום ולהגן על בטון צבעוני דקורטיבי ע"י יצירת שכבה קשה (אך גמישה) ושקופה.
מיועד לשימושים מגוונים כגון משטחי בטון חיצוניים או פנימיים, פטיו, סביב בריכות שחייה ואגרגט חשוף וכן למשטחים חיצוניים או פנימיים שבהם נדרשת הגנה ואיטום של הבטון.
יישום ה- W/BDECRA-SEAL בכל משטח בטון חיצוני/פנימי מעניק גימור עמיד וארוך טווח ובעל עמידות משופרת לכימיקלים, שמנים, גריז ומלחים להמסת קרח מיועד ליישום גם במשטחים מוכתמים בחומצה ומשטחי בטון דקורטיביים.
אריזה: דלי 19 ליטר.
צריכה: 14.73-8.00 מ"ר לליטר.
הצריכה יכולה להשתנות בהתאם למצב הבטון ונקבוביותו.
קרא עוד >>
מספק עמידות משופרת בפני כימיקלים ושחיקה והוא נוח יותר לרגלים יחפות מאשר חול או תוספי אגרגט.
SURE-STEP הנו תוסף נגד החלקה העשוי מחומר פולימרי טחון דק המיוצר עבור סילרים לבטון.
ניתן להוסיף תוסף זה לרוב חומרי האטימה שיוצרים שכבה על בסיס מים או על בסיס ממסים כולל הסדרות CS 309™ ו- DECRA-SEAL מתוצרת W.R. Meadows.
מספק עמידות משופרת בפני כימיקלים ושחיקה, נוח להליכה ברגלים יחפות מאר חול אור אגרגטים. מתאים לשימוש באזורים בהם יש צורך במשטח נגד החלקה כגון: שבילים, חניות, חצרות מרוצפות ומשטחים אחרים. משפר את העמידות בפני כימיקלים ושחיקה, מאפשר ניקוי קל של המשטח, מעניק תחושה חלקה ונעימה מתחת לדריכה.
צריכה: שקית של 0.45 ק"ג לפח של 19 ליטר.
אריזה: שקית 0.45 ק"ג.קרא עוד >>
עבור לתוכן העמוד