מערכות אשפרה לבטון

ריעת כיסוי ואשפרה לשימוש רב פעמי, העשויה בד לא אורגני ולא ארוג המצופה בשכבה לבנה הכולאת ומשמרת מים, כך שישררו תנאים של 100 אחוז לחות מתחתיו. היריעה עמידה לקרינת אולטרא סגול ומחזירה את חום השמש מהמשטח.
הציפוי הלבן עמיד בפני קרינת אולטרא סגול ומחזיר את חום המשמ ממשטח הבטון, ובכך מונע התחממות יתר ומבטיח קצב ייבוש אופיטמאלי. בלש תכונות ההחזרה של הכיסויים אשפריתM5 אידיאלית למגוון תנאי מזג אוויר, ומספקת הגנה טובה גם מחום וגם מקור.
עומד בתקני ה- ASTM.
אריזות: גליל 3.657X 30.5 = 111.5 מ"ר.
משקל גליל: 42.2 ק"ג.
חיי מדף: ללא הגבלת זמן.
קרא עוד >>
יריעת כיסוי ואשפרה לשימוש של כ-4 פעמים.
אשפרית–S16 סופגת מים באופן שווה מכל שטח הבטון, ומספקת לחות מתמשכת לאשפרה הדרגתית ומבוקרת. הכיסוי הלבן מאפשר למתיקינם למצוא ולתקן בועות אוויר במהירות, על מנת למנוע כתמים.
כיסויי אשפרית–S16 עשויים מאריג ממשי מלאכותי ופוליאסטר ומציפוי פוליאתילן. האריג לוכד ושומר על מים על מנת לספק תנאי לחות גבוהה מתחת לכיסוי.
הציפוי הלבן העמיד בפני קרניים אולטרא-סגולות מחזיר את חום השמש, מרחיק אותו מהמשטח ובכך מונע הצטברות חום מופרז, המבטיח קצבי ייבוש מיטביים.
תכונות החזרת האור של כיסויי אשפרית–S16 הופכים את הכיסויים לחומר אידיאלי בטווח רחב של תנאי מזג אוויר, כיוון שהם מספקים הגנה טובה מפני חום גבוה וקור.קרא עוד >>
קיורינגקומפאונד 1000 – אמולסיה של שעווה ומים לאשפרת בטונים ע"י יצירת שכבת שעווה דקה המקנה לבטון אשפרה.
אידיאלי לשימוש: על משטחי בטון, כבישי בטון, גשרים, שדות תעופה, אבני שפה מבטון, גראוט צמנטי ולכל סוגי משטחי הבטון.
צריכה: כ-5 מ"ר לליטר.
אריזה: פח 18 ליטר/חבית 200 ליטר.
קרא עוד >>
עבור לתוכן העמוד