ליקוי הארד אולטרה - LIQUI-HARD® ULTRA

ליקוי  הארד אולטרה -  LIQUI-HARD® ULTRA

תרכובת מולקולרית להקשחת משטחי בטון, לשיפור עמידות כימית ומניעת יציאת אבק .
שיפור עמידות כימית ומניעת יציאת אבק.
נוזל חסר צבע מוכן לשימוש, מקשה את משטח הבטון ומונע  יציאת אבק ברמה המולקולארית. במהלך יישום LIQUI-HARD® ULTRA ועם חדירתו לתוך משטח הבטון, מתרחשת תגובה כימית שמפיקה תוצר לוואי אשר ממלא את הנקבוביות בבטון מולקולה אחר מולקולה. החומר מקשה את הבטון ובכך מבטל את היווצרות האבק ואת הצילוק. שימוש נכון בחומר ישפר משמעותית את עמידות המשטח בהשוואה לבטון לא מטופל. המשטח המוגמר עמיד בפני יציאת אבק, משפר את הבטון בעמידות כימית, מקטין משמעותית את רמת ספיגת שומנים וכתמים, מבטל סימני צמיגים לקבלת מראה נקי ומטופל.
LIQUI-HARD® ULTRA מומלץ לשימוש בכל מקום בו יש צורך במשטחים מוקשים, בטוחים מהיווצרות אבק ובעלי עמידות משופרת לכימיקלים ולשחיקה.
אידיאלי לשימוש ברצפות במפעלי תעשייה ומחסנים, חניונים,  מגדלי אחסון (סילו) מתקני ביוב, מתקני עיבוד כימי, מפעלי זיקוק ורצפות באזורים המועדים לתנועה כבדה של הולכי רגל, כגון מרכזים ציבוריים זירות ספורט, איצטדיונים, בתי חולים, נמלי תעופה ומוזיאונים. מומלץ לשימוש במשולב עם חומרים עמידי שחיקה כדוגמת קורודור, פלינטופ בכל הגוונים.
מוצר בטוח- סביבתית ומבוסס-מים זה מצטיין בתכולה של אפר תרכובות אורגניות דליקות ומציע אופציה אטרקטיבית ביישומי בניה ירוקים. אופן היישום קל ופשוט במיוחד.
אריזה: פח 19 ליטר.
צריכה: 
סוג המשטח מ"ר/ליטר
בטון טרי
גמר בטון מוחלק
גמר (מטואטא) 16-20
11-15
7.5-10
הצריכה יכולה להשתנות בהתאם למצב הבטון ונקבוביותו.
עבור לתוכן העמוד