קורופלאן דור

 

 

הוראות שימוש:

הכנת משטח הבטון (התשתית):

·         שכבת התשתיתחייבת להיות עמידה בפני לחץ, מתיחה ועומס. נקייה ממזהמים ומגורמים מפרדים אחרים כגון:  אבק, לכלוך, שומנים ו/או כל גורם העלול להפריע להדבקה. חוזק הדבקה מינימלי: 1,5 N/mm2.

·         יש להעתיק את התפרים הקימים במשטח המטופל לפני השטח.

·         יישם לפני היציקה פריימר יסוד – קורופלן PC(ראו מפרט טכני של קורופלן PC, בכמות של כ- 200 גר'למ"ר).

·         בזמן יציקת הקורפלן דור על שכבת היסוד להיות דביקה/לחה קלות.

הכנת החומר:

·         ערבב תכולת שק 25 ק"געם 4.5 ליטרמים עד לקבלת סומך ישים (300 גר'תערובת רטובה = שירוע של 25 ס"מ).

·          לפני יישום המדה יש לבצע בדיקת שירוע  עם קונוס מתאים. קוטר שירוע
 27 ס"מ25 ס"ממקס' ובכל מקרה אסור שיהיה "טבעת" של מים סביב החומר הנבדק.

·         יציקת המדה תעשה ע"י מכונה המתאימה לערבול מדה מתפלסת.  המדה  תוזרם בפסים לרוחב, פועל שני ירדד עם רולר קוצים  להוצאת האויר מהמדה ושיפור הפילוס. לאחר כ- 15 דקות מזמן יציקת המדה אין לחזור ולגעת במשטח המטופל עם רולר הקוצים.

 

טיפול משלים:

קורופלן דור חייב להיות מוגן מהתייבשות מהירה ומשמש ישירה. אחרי ייבוש כאשר הקורופלן דור עמיד ללחץ הליכה, מומלץ לבצע טיפול משלים/הספגה בשעווה על ידי מכונה או סילר דקרה סיל 309. טיפול שכזה משפר את העמידות הכימית, יוצר אפקט של דחיית לחות ולכלוך, וכך יוצר משטחים נקיים מאבק.

ישום קורופלן דור מגוון:

קורופלן דור קיים בצבעים אפור בזלת, צהוב, אדום, כחול וירוק. במקרה של הצללות ניכרות, מומלץ לבצע טיפול משלים חלופי של שפשוף המשטח כ-24 שעות אחרי היישום בעזרת מלטשת רגילה עם נייר לטש 16, בפעם אחת, על מנת להקטין את ההצללות. לאחר מכן יש לבצע ניקוי בשואב אבק והספגה בשעווה או סילר. (יש לבצע ניסיון בשטח קטן ומוצנע).

 

אזהרות:

מוצר זה מכיל מלט והוא בעל תגובה אלקלית ללחות/מים. משום כך יש להגן על הידיים והעיניים. במקרה של מגע עם העיניים יש להיוועץ ברופא. 

 

עבור לתוכן העמוד