למה אשפרית?

הגדל

יריעות אשפרה

לאשפרת הבטון הקטנת שינויי צבע ומשקעים על פני משטח הבטון ולקבלת בטון איכותי.

למה אשפרית?

כיסויי האשפרה הרטובה של PNA מבטיחים סביבת אשפרה המשתנה בהדרגה ובצורה מבוקרת בהתאם למשטח הבטון, כך שהבטון ירווה כראוי. ויקבל הקשיה הולמת:

  • מחזקת את הבטון והופכת אותו לעמיד יותר
  • מפחיתה את חדירות הבטון
  • מגבירה את עמידות הבטון לשחיקה
  • מפחיתה סידוק, היסדקות רשתית, התקלפות, ואיבוק.

 כעת הבחירה בידך

אשפרית M5 – כיסוי אשפרה רב פעמי העומד באופן מוכח בסטנדרטים של הענף ומאפשר אשפרה אופטימאלית ושניתן להשתמש בו שוב ושוב.

אשפרית S16 – כיסוי אשפרה חד פעמי עשוי תערובת של משי ופוליאסטר שעובד כמו פתילה ומפזר את המים שווה בשווה על פני כל משטח הבטון ומספק רטיבות בצורה רציפה לשם אשפרה הדרגתית ומבוקרת. הכיסוי הלבן מאפשר למתקניו לאתר ולשחרר בקלות בועות אוויר כדי למנוע הכתמה.

שני הכיסויים של HydraCure® עשויים חומר לא אורגני ולשניהם סיבים חלקים יותר שאינם נדבקים למשטח הלוח ושלא כמו חומרים אורגניים, לא יכתימו את הלוח, לא ישאירו אחריהם כל מיני שאריות לאחר השימוש ולא ירקיבו\יעלו עובש באחסון.

כיסויי HydraCure מבטיחים רוויה אופטימאלית ומראה אחיד במחיר נוח.

מדוע כיסויי HydraCure יעילים כל כך?

הכיסויים עשויים בד לא ארוג המצופה בשכבה דקה של פוליאתילן לבן. הבד כולא ועוצר מים ובכך מבטיח שמתחת לכיסוי ישררו תנאי 100 אחוז לחות.

הציפוי הלבן העמיד לקרינת אולטרא סגול מחזיר את חום השמש ממשטח הבטון ומונע בכך התחממות יתר ומבטיח קצב ייבוש אופטימאלי. בזכות תכונות ההחזרה של הכיסויים של ,HydraCure® הם אידיאליים למגוון תנאי מזג אוויר, ומספקים הגנה טובה גם מחום וגם מקור. אפשר גם להשתמש בכיסויים בתוך מבנים.

 קלות השימוש:

  • הבדים משווקים בגלילים שבהם צדו של הבד פונה החוצה, קל לפרוש את כיסויי HydraCure והם משתטחים על המשטח ולא משווים לו מראה גבשושי כמו כיסויי הקשיה אחרים.
  • המשקל הסגולי של הכיסויים של HydraCure, כאשר הם יבשים, קל ב-50 אחוזים מזה של מוצרים העשויים חומרים אורגניים, ולכן קל לעבוד אתם ולמקם אותם ועם זאת תכונות עצירת המים אינן נפגמות כלל.

חוסכים עלויות

את ה- אשפרית M5 אפשר לשטוף ולגלול בקלות לשימוש חוזר שוב ושוב – אם יישטף ויאוחסן כראוי, עד 20 שימושים.

ה- אשפרית S16 הוא המוצר החד פעמי ברוחב גליל של 3.2 מטר בעל המחיר הנוח ביותר בשוק. הוא מאפשר חסכון בחומר של יותר מ-6 אחוזים בגלל  60 הס"מ הנוספים לרוחב הגליל וזמן ההתקנה המקוצר. גלילי ה- אשפרית S16 ארוזים בנפרד כדי להגן על מוצרים המאוחסנים בחוץ על משטחים.

שני המוצרים:
עשויים חומרים לא אורגניים שלא מרקיבים ולא נדבקים לפני הבטון.

עבור לתוכן העמוד