ליקווי הארד

הגדל

מומלץ לשימוש בכל מקום בו נחוצות התקשות ושיפור עמידות בפני חלחול נוזלים מונעה יצאת אבק ומשטחים משופרים מבחינת חסינות לשריטות. הנוזל פועל בצורה האופטימלית על רצפות במפעלים תעשייתיים ובמחסנים, מגדלי החמצה, מפעלי שפכים, מתקני עיבוד כימיקלים, בתי זיקוק ורצפות במוסדות הומי אדם כמרכזים עירוניים, אצטדיונים, בתי חולים, שדות תעופה ומוזיאונים.

תכונות, שימושים ומאפיינים:

  • חודר עמוק לתוך הבטון לשם דחיסה והקשיית משטחים למניעת כניסת לחות וחומרים זרים אחרים.
  • אוטם בפני יציאת  אבק ומשפר התנגדות משטחים מטופלים לשפשופים, לכימיקלים ולנפט.
  • מונע סימני טביעות רגל או סימני גלגלי מכונית.
  • יוצר ברק קבוע ומאפשר הברקה.
  • מגן בפני שריטות.
  • מספק משטח נוקשה ומוגן שלא מצהיב ואינו דוהה.
  • משפר את השתקפות האור ע"י יצירת משטח חלק ושטוח יותר מבטון.
  • מוכן וקל לשימוש ישירות מהמכיל.

עומד בתקן חומרים אורגנים נדיפים.

הרכב:

תרכובת אורגנית ידידותי לסביבה, נוזל חסר צבע מוכן לשימוש. 

הוראות שימוש:

בטון קיים כ-24 שעות: בטון קיים (ישן):יש להספיג את המשטח בLIQUI-HARD לא מדולל ע"י מרסס, מברשת זיפים רכים. יש לשמור על המשטח רטוב ע"י LIQUI-HARDלמשך כ-45 דקות (ייתכן ויהיה צורך בטוח זמן ארוך יותר כמו -60 דקות תלוי בטמפרטורה ובתנאים).

לשים לב: לשים לב במיוחד לאזורים יבשים ונקבוביים. יש לשומרם רטובים תמיד ע"י LIQUI-HARD. ברגע שנוצרת שכבת ג'ל על המשטח והוא נהיה חלקלק יש לרסס מייד על המשטח אדי מים קלים. לשפשף את המשטח במברשת או במברשת זיפית מכאנית כדי להגביר את החדירה של ה LIQUI HARD. להמשיך להחדיר את ה LIQUI- HARRDלתוך המשטח במשך 5-10 דקות נוספות או עד שהLIQUI -HARDנהיה חלקלק כמו ג'לי מכדי לעשות סיבוב מריחה שני.

יש לשטוף ביסודיות   את המשטח במים. במהלך השטיפה יש לשפשף את המשטח במברשת כדי להסיר עודפי LIQUI -HARD. יש להסיר כל חומר עודף בסמרטוט או מגב. יש לייבש את המשטח ביסודיות באמצעות מגב וסמרטוט.

אזורים חלקלקים הם סימן שיש עודף LIQUI- HARD. יש לשטוף אזורים אלה מחדש ולייבשם שוב באמצעות מגב עד שכל המשטח יבש. (אזורים בעלי משטחים נקבוביים מאוד עלולים להצריך מריחה שנייה). 

אזהרה: שטיפה לא יסודית ואי הרחקה של חומר עודף עלולים להסתכם בכתמים לבנים מכוערים. יש לשטוף מייד במים עודפי חומר מזכוכית, אלומיניום או משטחים מצוחצחים מאוד כדי למנוע היווצרות חריטות על המשטחים.

 ייבוש: 2-4 שעות עדיף 12 שעות. 

כלי עבודה: מרסס, מברשת זיפים רכים,מכונת שטיפה.

ניקוי: ניתן לנקות את כלי העבודה במהירות ובקלות במים וסבון בעודם עדיין רטובים. אל תתנו לLIQUI-HARD להתייבש לפני ששוטפים עודפים מהמשטחים.

אמצעי זהירות: אין לדלל. לא להשתמש אם טמפרטורת הבטון היא פחות מ-2 מעלות צלזיוס. יש לדאוג שהחומר לא יקפא. במקרה והחומר קפא, יש להפשירו ולנערו קלות לפני השימוש.

מינון: 4.91ליטר למ"ר.

הערות: סכנות בריאות. LIQUI HARDאינו דליק. הטמפרטורה הנמוכה ביותר בה LIQUI-HARDמפיק אדים דליקים המתלקחים במגע עם האוויר היא מעל 99 מעלות צלזיוס. מגע ישיר יגרום לגירוי בעור ובעיניים. שאיפת אדי החומר עלולה לגרום לגירוי מערכת הנשימה.

צריכה:4.91ליטר למ"ר.

אריזות: פח- 18.93 ליטר

               חבית  208.20  ליטר

עבור לתוכן העמוד